Krajowa Izba Gospodarcza Bursztynu

Od 1998 roku działamy na rzecz branży jubilersko-bursztynniczej

AMBERIF 2020 wystartował!

Dziś – 26. sierpnia rozpoczęły się Międzynarodowe Targi Bursztynu i Biżuterii AMBERIF 2020. Potrwają one w AMBER EXPO w Gdańsku do soboty 29. sierpnia.

Krajowa Izba Gospodarcza Bursztynu zaprasza do odwiedzenia hal targowych, a po rekomendacje naszych członków zapraszamy na stoisko A.326.

AMBERIF to najważniejsza na świecie wystawa bursztynu i największa impreza jubilerska w Europie Środkowo-Wschodniej. Tu biznes spotyka się ze sztuką, tu rodzą się twórcze pomysły i idee, tu prezentowane są najnowsze trendy i technologie w jubilerskim designie.

Niemal 240 wystawców z 13 krajów: Polski, Litwy, Włoch, Niemiec, Rosji, Wielkiej Brytanii, Francji, Bułgarii, Indii, Łotwy, Szwajcarii, Ukrainy, USA.
Ostatnią edycję targów AMBERIF w 2019 odwiedziło 6 tysięcy gości branżowych z 54 krajów – najliczniej z: Rosji, Niemiec, Litwy, Ukrainy, Chin, Wielkiej Brytanii, Łotwy, Szwecji, Włoch, Danii, Finlandii, Stanów Zjednoczonych, Francji, Węgier, Czech, Estonii i Kanady.

Targi mają charakter branżowy, są dostępne dla osób i firm związanych z jubilerstwem i bursztynnictwem, handlem i produkcją biżuterii oraz wyrobów złotniczych, z marketingiem i usługami związanymi z branżą jubilerską i sztuką użytkową.